Діти в організації

 
В рамках місячника «Шкільна бібліотека  – за здоровий спосіб життя» з метою виховання толерантності і терпимості до людей з особливими потребами діти 1‐А класу НВК « Балтська ЗОШ №2 І‐ІІІ ст. №2‐гімназія» разом з  бібліотекарем  Оксаною  Єлістратовою  відвідали  громадську  організацію 
«Балтська районна організація осіб з інвалідністю», яку очолює Надія Лєнц.

  Попередньо бібліотекар разом з класоводом Тетяною Полторак розповіли дітям життєву історію Надії Петрівни Лєнц. Дітей вразило, що, незважаючи на отриману в дуже молодому віці травму, пані Надія знайшла сили підвестися з ліжка, до якого була повністю прикута. Лікарі були впевнені, що жінка не виживе. Але Надія Петрівна знала, що їй потрібно підняти на ноги трьохрічну донечку і п’ятирічного синочка. Вона виконувала вправи, працювала над собою і змогла сісти в інвалідний візок. Пані Надія веде дуже активну діяльність і тим самим, допомагає багатьом людям з інвалідністю повірити в себе і знайти радість у житті. Її знають не тільки в місті Балті, а й по всій Україні та за її межами. Завдяки цій жінці, прекрасного не тільки, як керівника, але і як організатора, в Балті багато років проводиться всеукраїнського значення творчий фестиваль для людей з обмеженими можливостями «Зорі надії».
  Надія Петрівна тепло і гостинно зустріла діточок. Пані Надія провела бесіду з дітьми про необхідність толерантного відношення до людей з особливими потребами. Таких людей необхідно підтримувати, приділяти їм увагу, дарувати їм тепло. Господиня закладу пригостила дітей чаєм з печивом. Малята відчули, що це чуйна, приємна людина. Потім дітям допомогли розділитися на команди, і Надія Петрівна організувала цікаві ігри, які є рекреаційними видами спорту. Це ігри «Влучи кільцем» та «Боулінг з кеглями». Діти активно приймали участь, вболівали один за одного і по завершенні ще й отримали солодкі призи. Щастю малечі не було меж!


 

  Учні прощались з Надією Петрівною, як з давньою знайомою і обіцяли приходити в гості та завжди підтримувати людей з обмеженими можливостями теплим словом та ділом.
  Цю зустріч учні 1‐А класу запам’ятають на все життя. Діти зрозуміли що потрібно бути добрими і милосердними. Генріх Гейне сказав: «Доброта краще краси».

Оксана Єлістратова.