Крок до Європейських умов.

  Для людей, які мають проблеми здоров’я, важливі доступні умови життя і відпочинку. Кожна особа бажає мати рівні можливості, не від кого не залежати  і почувати себе повноцінною людиною. Якщо в державних установах та магазинах встановлюють пандуси, коли правильно, а коли неправильно, але роблять, то в місцях відпочинку ніхто не піклується про це. Люди з інвалідністю повинні теж мати можливість поправити своє здоров'я.

  База відпочинку «Надзбруччя», яка знаходиться в Одеському регіоні, мабуть, єдина в Україні, де піклуються про людей з обмеженими можливостями. В четвертий раз адміністрація та персонал цієї установи готуються приймати у вересні спортсменів, членів ВОІ «СОІУ», по рекреаційним видам спорту.
  Кожен рік умови «Надзбруччя» удосконалюються. Адміністрація бази прислухається до порад людей з інвалідністю, які там відпочивають. Якщо, в перший рік приїзду спортсменів і вболівальників не було зручної доріжки до моря, то тепер вона є.
  В цьому році по проханню багатьох людей побудували душові кабіни та туалети на березі моря. Для того, щоб отримати поради людини, якій близькі ці проблеми, Андрій Лєсняк запросив мене, голову Комітету Одеського регіону ВОІ «СОІУ», промоніторити доступність цієї установи та  допомогти правильно обладнати ці приміщення та кімнати на території бази.
  Виконана дуже величезна робота в цьому напрямку. Адміністрація та персонал постійно працюють над покращення естетичного вигляду бази. Коли потрапляєш в це місце, то почуваєш себе ніби-то в раю. «Надзбруччя» потопає в квітах, зелені, спорудили дивні скульптурні композиції на морську тематику.
  Будемо сподіватися, що нас чекатимуть ще більші зміни на краще. 
  Хочеться ще відмітити, що коли вперше, три роки потому, спортсмени  на візках прибули на змагання залізничним транспортом їх прийшлося зносити по похилим сходам. Зараз залізничну платформу обладнали прекрасним, зручним пандусом.
  Дуже вдячна Андрію Лєсняку та Михайлу Шабату за тепле відношення, людяність та небайдужість.

  Голова Комітету Одеської обласної організації інвалідів ВОІ «СОІУ»,
  Надія Лєнц