Зустріч друзів у Карлівці

  Члени Балтської організації осіб з інвалідністю, як завжди, не можуть сидіти на місці, і на цей раз вирушили в далеку подорож- місто Карлівку у Полтавській області. Вже багато років триває міцна дружба між організаціями з інвалідністю  Балти і Полтавської області. Балтяни були на спортивних та творчих заходах в Полтаві та в багатьох районах області, а полтавчани, в свою чергу, у великому складі кожен рік приїжджають до Балти на майстер-класи в рамках фестивалю «Зорі надії».

  Карлівка вперше запросила гостей на масштабний захід. На территорії дитячого оздоровчого православного табору «Орлятко» зустрілись друзі з Полтавської, Одеської ,Чернігівської областей та м. Кропивницького, м. Краматорська, м. Мелітополя. Голова Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ Сергій Чумак запросив гостей з Німеччини.
  В рамках  навчально-практичного семінару »Європейський досвід реабілітації осіб з інвалідністю- перспективи та мистецтво» проводились майстер- класи по виготовленню прикрас, змагання, концерти за участю людей з проблемами здоров’я.
  Голова Карлівської організації людей з інвалідністю Ніна Кураксіна та її замісник Єлізавєта Отливанна доклали дуже багато зусиль, щоб всім учасникам заходу комфортно відпочивалось. Люди, які пересуваються на візках,  були забезпечені біотуалетами, були облаштовані душові кімнати. Також було смачним і різноманітним харчування. Отже, організатори проявили величезну гостинність, піклувались за кожного учасника впродовж всього заходу.
  Люди з обмеженими можливостями спілкувались між собою, як рідних зустрічали давніх друзів та знаходили нових. Атмосфера на заході була тепла, сімейна.
  Протягом трьох днів в таборі було проведено багато різноманітних заходів. Карлівський Будинок культури представив глядачам концерти: у виконанні духового оркестру, за участю хора ветеранів, танцювального ретро- колективу. Також люди з інвалідністю теж виступили з творчими номерами. Члени Балтської організації не могли не показати свої таланти і виступили з танком «Ах, Одеса» за участю Надії Лєнц і Олега Русаловича, з сценкою «Міжнародний конкурс» за участю Оксани Єлістратової, Олега Русаловича та Надії Котолуп та пісні « Але ж я тебе любила» у виконанні Оксани Єлістратової. Багато глядачів кричало «браво» та « Балта, ви найкращі!»
  Проводились спортивні змагання. Родзинкою їх стали нові ігри, а саме- «Новус» ,» Джакколо»,»Ластік», «Кульбіто», » Рибалка». Учасники спочатку ознайомились ії правилами та потренувались, а потім вже змагались. Також були традиційні змагання по шашкам, дартсу та боччо. Члени Балтської організації  осіб з інвалідністю  проявили себе на змаганнях достойно. Надія Лєнц зайняла перше місце у грі «Джакколо», а Олег Русалович зайняв третє місце по шашкам.
  Програма дозвілля була теж дуже насиченою. Учасники навіть побували на рок- концерті. Вечорами були дискотеки, які проводив Володимир Безсмертний, директор  Карлівської школи мистецтв, а також співала балтянка Оксана Єлістратова.
  Хочеться відмітити високий рівень медичного обслуговування.
  Природа також сприяла оздоровленню  людей. Деякі учасники заходу купались в озері, також була прогулянка в ліс, щоб  побачити чарівне аномальне місце, яке за повір’ями місцевих жителів приносить здоров’я.
  Всім учасникам  дуже сподобався захід та відпочинок в таборі »Орлятко» , який залишив надовго тепло і приємні спогади в серцях осіб з інвалідністю.
  З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

  Оксана Єлістратова