Все починається з любові…

     Любов – це святе прекрасне почуття, яке потрібне кожному. Оноре де Бальзак сказав: «Любов поєднує в собі всі найкращі риси людини». Любов дає сили, натхнення, радість, надає крила. Завдяки любові продовжується життя.

    Для Балтської організації людей з інвалідністю День закоханих – це одне з найулюбленіших свят. Адже любов – це широке поняття, яке має багато граней: любов до мами, до дітей, до друзів, до рідного дому, до країни… А це так важливо в нашому житті, особливо для людей з обмеженими можливостями. В Балтській організації людей з інвалідністю на чолі з Надією Лєнц все робиться з любов’ю.
    В цей день в організації панував особливо піднесений настрій. Атмосфера була, як завжди, тепла і сімейна. Всі присутні жартували, посміхались, дарували один одному своє тепло. Приміщення було святково прибране валентинками, повітряними кульками, стояло деревце, прикрашене  сердечками - «дерево кохання». Кожен приніс солодощі для чаювання, виготовлені власноруч.
    Ведуча Надія Лєнц розповіла проникливу легенду про Святого Валентина. Учасники заходу з цікавістю слухали відомості про історію та традиції свята. Майя Руденко і Оксана Єлістратова співали ніжні пісні про кохання. Були обрані пари « Валентинів» та «Валентин», які надалі приймали участь у веселій розважальній програмі. Проводилися конкурси «Знайомство», «Солодка парочка», коли потрібно було виделкою розгорнути цукерку, «Приший один одного ложками», «Семейбол», коли потрібно було що завгодно робити аби кулька протрималась у повітрі якомога довше, без допомоги рук. У конкурсі «Скажіть про свої почуття» потрібно було не вимовити словами, а пронявчати, як кішка. У веселому конкурсі «Покажи свої здібності в танці» жінкам потрібно було зобразити, як би вони під музику копали город, мили підлогу, пололи редис тощо. Та всі падали зі сміху, коли спостерігали за чоловіками, яким потрібно було зобразити скрипаля, на лобі якого сидить муха, трубача, у якого розстібнулись штани, піаніста, у якого болять зуби… Була дуже цікава пісенна вікторина для всіх. Потрібно було по сюжету вгадати назву пісні і заспівати всім разом. На святі було деревце з маленькими серцями, на яких були побажання, і кожен відірвав собі сердечко. Як кульмінація свята, пари учасників запустили повітряні кульки-серця в небо.
     О. Сміт сказав: «Нема на світі сили більш могутньої, ніж любов». Нехай кожен ваш день буде сповнений любові! І тоді в нашому житті обов’язково все буде добре!

     Оксана Єлістратова.