Новорічна казка в Балті

  Людина створена для добрих справ! Балтська організація людей з інвалідністю під керівництво Надії Лєнц сумісно з мером Балтської територіальної громади та його командою створили справжню казку на новорічні свята для особливих діток. В сучасно оформленій хатинці Діда Мороза провели Перший Новорічний Бал-Маскарад для дітей з інвалідністю Балтської територіальної громади та Балтського району! Балтський районний Будинок культури теж допоміг організувати свято.

Члени організації людей з інвалідністю старанно і довго готували виступи, ретельно продумували карнавальні костюми,не зважаючи на проблеми зі здоров’ям,не шкодуючи часу, тому що вони завжди намагаються все робити якнайкраще. Такий приклад подає Надія Лєнц. Також художній керівник Майя Руденко приїздила на репетиції з села, і викладалась на сто відсотків.
  Пісня-танок «Новорічні зайці» та казка на сучасний лад «Іван-царевич та Кощій» просто вразили всіх присутніх. Дітки та дорослі сміялись до сліз! Казка закінчилась добре. І навіть Кощій подобрішав наприкінець. Адже добро завжди повинно перемагати! Хочеться відмітити, що були задіяні, навіть, люди з інвалідністю по інтелекту. Вони змогли себе проявити. Надія Петрівна та інші були особливо щасливі від цього! Вразила всіх Марина Кулик- «сонячна» дитина,яка виконувала вперше роль принцеси,бо ніхто не здогадувався, що в неї є акторські здібності! Олег Русалович,який грав принца,як завжди порадував глядачів своїм талантом. Марійка Коломійчук потішила присутніх професійним співом новорічні пісні на англійській мові. Ця дівчинка на візку постійно працює над своїм вокалом та знанням англійської.
  Діти посміхались,раділи,веселились!Прийшли матусі з маленькими діточками. Богданчику та Іллюші було трохи більше рочку. Для багатьох це був перший Новорічний бал у житті! Кожна дитина за свій маскарадний одяг отримала шоколадну іграшку на ялинку. Крім діточок з міста, незважаючи на нелегку дорогу, приїхали діти з сіл Пужайкове, Лісничівка, Сінне, Крижовлін, Волове, Плоске, Ухожани. В усіх куточках нашого району піклуються про людей з інвалідністю. Це було феєричне свято! Діти з радістю розказували віршики,співали,приймали участь в іграх,водили хоровод,пили чай з солодощами. Також спонсори з Німеччини передали прекрасні подарунки дітям! Почуття радості та задоволення переповнювало всіх артистів, коли вони дивились на сяючі дитячі оченята!
  Еразм Роттердамський сказав: «Той,хто робить добро друг другу,робить добро собі.» Отже, робіть добро іншим!

Оксана Єлістратова.