Екскурсія у знайомий-незнайомий світ

  Не вперше члени нашої організації побували у районному історико-краєзнавчому музеї, але щоразу така екскурсія залишає новий слід у наших серцях.
  Цього разу ми оглядали полотна одеських та ананьївських художників, експозиції яких виставили у музеї. Наші дорослі і діти із задоволенням познайомились з мистецтвом талановитих земляків, у їх роботах впізнавали знайомі образи і пейзажі. Адже багато хто з нас бував і у Ананьєві, і Одесі, тому цікаво було поринути у мистецьке бачення того чи іншого об’єкту.

  Художники, які виставили свої картини, знову відкрили нам, здавалося б знайомий світ, але вже з нового, іншого кута зору. Тематика полотен - релігійна, пейзажна, портрети, старовинні куточки міст, але нові деталі, нові образи дають зовсім інше сприйняття мистецьких творів.
  Як завжди, гостинно нас прийняв директор музею Петро Остапович Ткач. Він як гід також неперевершений, це людина з унікальними знаннями про історію міста і району. Всі свої знання він передає, як цінне зерно, відвідувачам. Особливо важливі вони для молодих громадян міста. Тож і ми з цікавістю послухали його оповідь.
  Члени нашої громади також талановиті і мистецькі люди. Серед нас чимало майстрів і майстринь, які працюють у різних техніках мистецтва - вишивці, декупаж, аплікація, соломка, квілінг, модульне орігамі та інших. Тому таке знайомство з мистецтвом дає поштовх до творчості, створення нових робіт.
  Завершення кожної екскурсії і відвідування музею для нас – це початок нового етапу і в особистому творчому житті, і нових зустрічей в стінах цього унікального закладу. До нових зустрічей, музею!

Надія Лєнц,
Голова Балтської районної організації інвалідів.

Фото автора