Всеукраїнський практичний семінар-тренінг «Розвиток і впровадження сучасних реабілітаційних технологій для людей з інвалідністю. Досвід Європейського Союзу».

  З 8 по 12 вересня 2016 року у смт. Затока на базі «Надзбруччя» Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України» провела Всеукраїнський практичний семінар-тренінг «Розвиток і впровадження сучасних реабілітаційних технологій для людей з інвалідністю. Досвід Європейського Союзу».

В рамках семінару-тренінгу Комітет по спорту (голова Комітету Сергій Чумак) була проведена  11 Всеукраїнська спартакіада з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю. Метою заходу було популяризація рекреаційних заходів, як ефективного способу оздоровлення, реабілітація інвалідів та залучення їх до активного способу життя; залучення інвалідів до систематичних занять оздоровчим спортом; встановлення дружніх стосунків між інвалідами різних регіонів України та інших держав; виявлення здібних та обдарованих спортсменів; сприяння реабілітації та соціальної адаптації інвалідів у суспільство; залучення уваги громадськості до проблем інвалідів.
  В заході прийняли участь спортсмени з 23 областей України. Одеську обласну команду (капітан команди Н. Лєнц) представляли 6 спортсменів з Білгород-Дністровського, Балтського районів, м. Теплодара та Одеси, які змагались у шести видах спорту: стрільба з пневматичної гвинтівки, бомбаскет (кидки м’яча в кільце), боча, кеглі, дартц і городки. Одеська команда посіла почесне третє місце. Перше місце посіла Полтавська область,а друге місце зайняла Черновецька область. Команди Одеської та Черновецької областей набрали однакову кількість очок, але у Черновецької області  булобільше на одне перше місце. В Одеській команді Олег Русалович (м. Балта) посів І місце по дартцу, Оксана Бугрій  (м. Білгород-Дністровськ) зайняла ІІ місце по кеглях, Олег Соколов (м. Балта) посів ІІІ місце по боча. Команда ще й тому достойно виступила, бо була дружня,позитивна атмосфера між учасниками. Кожен викладався на всі 100%. Керівництво Всеукраїнської організації інвалідів пообіцяло, що в наступному році команди-переможці на змагання поїдуть до Німеччини.
  У вільний від змагань час всі учасники тепло спілкувались, купалися в морі,також проводились дискотеки.
  Дякуємо організаторам заходу за цей чудовий та важливий захід!
  Керівництво бази «Надзбруччя» багато зусиль доклало, щоб всім було комфортно і затишно. Навіть зупинка на залізничній станціі була обладнана за всіма стандартами для людей з інвалідністю. Велика подяка керівництву бази за теплий прийом.
  Будемо сподіватись що це тільки початок. І наша Одеська обласна команда принесе нам нові перемоги!  

Оксана Єлістратова