Подаруй дитині посмішку!

  Діти – це саме найцінніше, що є у нас, і тому дуже важливо піклуватись про них, робити їх життя кращим. Посмішка дитини і щасливі очі – це величезний скарб. 1 червня у нашій країні та у світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Це свято нам ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство заслуговує абсолютно кожна маленька людина.

  Районна організація інвалідів влаштувала феєричне свято для своїх маленьких членів. Надія Лєнц постійно шукає і залучає спонсорів, які допомагають зробити життя спілки кращим. Ось і для цього свята від німецької благодійної організації прийшло багато подарунків. Це одяг, канцтовари, іграшки, розфарбовки. Святковий стіл для малечі допоміг підготувати замісник мера Валерій Желіховський. Жителька Балти Людмила Кольцова допомогла в придбанні соку та солодкої води.
  Програму свята підготували аніматори з Центра позашкільної творчості. Завдяки їм діти отримали величезне задоволення. Це художній керівник Людмила Міщенко, керівники гуртків Наталя Кривов’ящук, Людмила Маркітан, Олена Орленко та акомпаніатор Олександр Храпенко.
  В організацію увірвались пірати та відібрали подарунки. Але було сказано, що якщо діти приймуть участь в усіх конкурсах та іграх, розбійники муситимуть віддати награбоване. Під веселу музику діти грали в гру «Привітики», гру-танок «Дриц-тиц», відгадували загадки-кричалки, грали у веселу гру «Тьотя Поля». Всі діти приймали участь у розвагах з величезним задоволенням. Ніхто не сидів осторонь. Дуже багато сміху викликали конкурси «Хто швидше надує кульку та лусне її», «Передай тенісну кульку, щоб вона не впала з ложки», гра «Я – банан». Також грали в дуже рухливу гру «Нарешті ви прокинулись». Потім всі виконували розслаблюючий масаж спини сусіда.
  Піратам нічого не залишалось, як повернути все діточкам і вибачитись за свою погану поведінку. Добро завжди перемагає зло!
  Коли діти побачили подарунки, їх щастю не було меж. Вони роздивлялись їх, показували один одному, дякували Надії Лєнц, обіймали її. Всі покидали офіс організації в прекрасному настрої.
  Свято пройшло на самому найвищому рівні. Приїхали діти із сіл Крижовліна, Ухожани, Волове. Всього було присутніх 25 дітей. Адже деякі дітки з організації навіть не ходять до школи за станом здоров’я, і знаходяться на домашньому навчанні. І тому такі свята їм просто дуже необхідні.
  Наша мета у вихованні дітей, щоб вони виросли справжніми людьми, а також були щасливими і потрібними у цьому світі.
  Давайте разом робити життя кожної дитини яскравим і неповторним!

Оксана Елистратова