Поспішайте робити добро!

  В нашій рідній Балті є багато людей, які люблять рідне місто, бажають, щоб в усій  Україні добре знали про нього. У той час коли Джамала виборювала перемогу нашої країни на Євробаченні, члени Балтської організації інвалідів гідно захищали честь нашого міста на фестивалі людей з обмеженими можливостями Всеукраїнського значення, який відбувся у місті Каневі. Були представники з Канева і Канівського району, Корсуня, Дрогобича, Вінниці, Сміли, Драбова, Звенигородки та Балти.

  Перед далекою дорогою отець Олександр дав своє благословення на подорож.
  Розпочався фестиваль молебном за інвалідів у Успенському соборі у Каневі. Перед концертом була виставка робіт людей з обмеженими можливостями. Наш район гідно представляла найкраща майстриня організації Зінаїда Чубар. В цієї незвичайної жінки дуже багато чудових робіт, які просто неможливо було доставити, і тому вона привезла тільки малесеньку часточку своїх виробів. Коли при реєстрації почули, що їй 75 років, то були дуже здивовані. Керівник організації Надія Лєнц, не зважаючи на те, що вона пересувається у візочку, постійно надихає всіх членів організації на творчість і розкриття своїх талантів. Вона завжди знаходить сили, навіть, коли, здається їх уже нема, на посмішку і добре слово. На концерті Надія прочитала проникливий вірш, який написала інвалід 1группи Єкатерина Глущенко «Ми люди», і у всіх глядачів забриніли сльози на очах. Іменно в організації виявились акторські таланти Олега Русаловича, Надії Бузовської та Зінаїди Чубар. Величезний зал, в якому не було вільного місця, здригався вїд голосного сміху, коли вони виконували театралізовані мініатюри «В маршрутці» і «Тату салон». Коли Надія Бузовська вийшла на сцену в образі бабусі, глядачі не могли зрозуміти звідки у залі не могли зрозуміти звідки у залі взялась ця старенька, настільки схоже це було зіграно. Оксана Єлістратова виконала пісні «Але ж я тебе любила», «Бажаю». Переможців не визначали, тому що всі люди з обмеженими можливостями мали себе відчути самими талановитими і найкращими. Але багато учасників фестивалю сказали, що Балта виступила найкраще.
  І, звичайно, не можна було не побувати на Тарасовій горі, де є могила Великого Кобзаря. Відвідали також музей Тараса Шевченка та музей декоративно-прикладного мистецтва.
  Величезне спасибі організатору Наталії Капустян, яка, не зважаючи ні на які проблеми зі здоров’ям, разом із своїм чоловіком Миколою Баландіним, і іншими родичами, які в усьому їй допомагають, прийняли нас надзвичайно тепло.
  Хоча дорога була нелегкою, але члени організації отримали величезне задоволення та натхнення. А також було приємно подарувати часточку свого серця іншим людям.
  Поспішайте робити добро!
 
  Світлана Борисова.