Свято квітів і посмішок!

                                                                                     В любви от века, излучая свет,
                                                                                     тебя самоотверженнее нет.

                                                                                     Грустил ли, веселился ли бывало,
                                                                                     Лишь ты меня всех лучше понимала,
                                                                                     Дарившая мне милость и совет.

                                                                                                              Расул Гамзатов.

 На жінці тримається світ. Жінка народжує, виховує, годує, підтримує сімейний затишок, дарує тепло, ніжність, щастя. Всі найкращі та теплі слова жіночого роду: мама, весна, Україна, земля, воля, бабуся, ніжність…

 Члени Балтської організації інвалідів відмітили Міжнародний жіночий день. Ці прекрасні люди живуть активним життям, не впадають у депресію та самі влаштовують собі свято. На 8 Березня вони приготували концерт та віршовані поздоровлення для всіх жінок та дівчаток по місяцям народження. Кожній представниці прекрасної статі подарували ікебану з штучних квітів, які приготували власноруч під керівництвом Тамари Москаленко. Для жінок кожного місяця співали пісні Майя Руденко, Оксана Єлістратова, Олена Пчьолкіна, Денис Котлярчук, Марія Коломійчук та Юлія Дема. Багато талантів у членів організації!!! Надія Лєнц, людина, яка надихає всіх людей з інвалідністю не впадати у відчай, мати позитивний настрій, була ведучою на святі. Ця людина все життя присвячує своїм друзям із інвалідністю . Вважає це своєю місією.
 Всі учасники свята весело сміялись, приймаючи участь у веселих змаганнях. Наприклад, в одному конкурсі потрібно було жінкам за допомогою повітряних кульок та скотчу зробити фігуру чоловіка, а чоловікам – фігуру жінки. Інше завдання для чоловіків: хто швидше защібне всі ґудзики на пальто жінки, але при цьому одягнувши рукавички. Всі падали зі сміху , коли чоловіки навчали жінок виконувати танок маленьких лебедів. Був конкурс на саму найширшу посмішку. Кумедним було змагання для сімейних пар: чоловіку потрібно було заховати гроші по одній купюрі в різні місця одягу дружини. Надія Лєнц провела вікторину на знання пар: Руслан та Людмила, Трістан та Ізольда, Ромео та Джульєтта… Дорослі та діти змагались у відгадуванні жартівливих загадок.
 Люди з інвалідністю своїми силами організували святковий стіл. Чоловіки привітали жінок. Адже так важливо в нашому важкому житті підтримка, спілкування, тепло, кохання та любов!
 Любіть друг друга! Цінуйте та бережіть своїх жінок!

Быть Женщиной, как много это значит…
Нести тепло и преданно любить,
И в миг, когда душа от боли плачет,
Слова поддержки для мужчины находить.

Світлана Кондратюк.
м. Балта