Доброта завжди отримає верх над красою.

 Інвалідність – це стан тіла. Але більшість людей з обмеженими можливостями мають добре серце, великі бажання, високі цілі, які складно зустріти у світі звичайних людей. Саме такі люди являються членами організації інвалідів, і своїх дітей вони виховують у атмосфері любові та вчать не здаватись та бути оптимістами. Наші інваліди беруть участь у конкурсах та змаганнях. Є дійсно талановиті люди. І всі вони повноцінні члени суспільства.

 Балтщина нещодавно підводила підсумки спортивного року. Були відзначені і спортсмени-інваліди: серед дорослих – Надія Лєнц, Олег Соколов та Олег Русалович; серед дітей – Вєроніка Батурська, Анастасія Батурська, Денис Котлярчук, Богдана Трепоченко, Наталія Ткаченко, Валентина Ткачук та Марія Коломійчук.
 В організації інвалідів провели свято для дітей-спортсменів з інвалідністю. Балтська районна держадміністрація та міська рада приготували дітям солодкі подарунки та допомогли організувати чаювання. Секретар мера Тетяна Матлашевська привітала дітей і побажала їм здоров’я, щастя; порадила кожному визначити свою мету та обов’язково досягнути її.
 На святі діти почувалися щасливими, лунав дзвінкий сміх. Вони забули про свої проблеми зі здоров’ям. Юні спортсмени грали в активні ігри: «Збий кеглю», «Дерева ростуть» для реабілітації та укріплення хребта. Також грали в інтелектуальні гру на уважність «І я», колективно малювали колобка із зав’язаними очима, відповідали на цікаві запитання вікторини по казкам. Діти разом із батьками співали дитячі пісні.
 Поспішайте творити добро! У. Емерсон сказав: «Скільки в людині доброти, стільки в ньому життя».
 Оксана Єлістратова,
 волонтер Балтської районної організації інвалідів ВОІ "СОІУ"