Кохання надає крила!

Якщо у тебе є любов, то тобі більше нічого не потрібно.
 Якщо у тебе немає любові, то не має значення, що у тебе ще є.

Сер Джеймс Беррі.

 Кожна людина мріє кохати та бути коханою. Можна заволодіти всіма скарбами світу, але бути самотнім і не почуватися щасливим. Кохання надає крила. Недарма кажуть, що всі закохані талановиті.

 В організації інвалідів вже по традиції відмічають це свято. Людям з обмеженими можливостями дуже важливо відчувати любов від друзів, підтримку навколишніх людей, сім’ї. Свято набуває більш широкого значення.
 Ведучі Майя Руденко і Наталі Панадєй розпочали з розповіді про традиції та історію цього свята. За народним повір’ям навіть пташки у цей день починають шукати собі пару.
 Приміщення організації було прикрашено валентинками. Надія Лєнц, голова організації\ інвалідів, намалювала маленького Амура. Денис Котлярчук, в костюмі Амурчика стріляв з лука, і ці люди, в кого він влучив, обов’язково знайдуть своє кохання в цьому році.
 Всі дуже активно приймали участь у вікторині, що стосувалась, звичайно, теми кохання. Були дуже кумедні конкурси «Хто швидше нагодує кохану морозивом з ложки, але без допомоги рук», »Хто зробить краще вбрання з газет за допомогою тільки  прищипок для коханої», «Хто швидше почистить варену картоплю, наріже і з’їсть», танцювальний конкурс «Яка пара, танцюючи, не порве газету, продіту через голову», «Хто швидше нагодує друг друга яблоком», «Хто більше знайде валентинок», конкурс на знання пісень зі словами кохання і любов.
 Оксана Єлістратова та Олена Пчьолкіна співали пісні про кохання. Марія Коломійчук, Денис Котлярчук  та інші читали вірші про це вічне почуття.
 Хочеться висловити подяку Ігорю Ушакову за постійну технічну підтримку у проведенні заходів в організації.
 Закінчилося свято, звичайно, чаюванням із солодощами, виготовленими власноруч учасниками заходу. Надія Петрівна до всіх членів підносила кошик і кожен витягав свою валентинку з своїм теплим побажанням, виконану членами організації під керівництвом Тамари Москаленко.
 Любов – це саме головне на Землі! Якщо буде панувати любов у наших серцях, то не буде війни, а буде мир, злагода, сонце і щастя!

Оксана Батурська.

На фото:
учасники заходу.