«Українські вечорниці»

 В організації інвалідів Балтського району були проведені «Українські вечорниці». Такий захід проводиться третій рік поспіль з тою метою, щоб люди згадали різдвяні традиції своїх предків Балтського регіону Поділля. Це свято присутні чекали дуже довго. Людям з обмеженими фізичними можливостями дуже часто доводиться сидіти в чотирьох стінах, а це дуже важко морально. Крім того несприятливі погодні умови постійно заважали людям вибратись із своїх домівок. В день проведення заходу теж була ожеледиця. Олег Русалович, який теж є інвалідом, але має власну машину, допоміг людям із Лісничівки та з Балти добратися. Сільський голова Анатолій Снєгур теж доставив своїх місцевих інвалідів. Він постійно допомагає організації.

 Всі члени спілки дуже активно та старанно готувались до свята. Ялинку про- спонсорував лісник із Лісничівки. Прикрасили її саморобними іграшками, які були виконані дуже талановито. Надія Лєнц, яка всю душу, серце і час вкладає в організацію, проявила ще й художній талант в оформленні приміщення.
 Кожен з присутніх приніс різдвяну страву, презентував її.
 Ведучі Надія Лєнц і Наталія Панадєй розширили уявлення про новорічні та різдвяні традиції. Члени організації з с. Ухожани професійно виконали колядки і щедрівки. Були одягнені в національні костюми, мали з собою атрибути: зірку, місяць тощо. Посівали на щастя, добро і подарували море позитивних емоцій.
 За дорученням мера Сергія Мазура та територіальної громади Валерій Желіховський та Едуард Рабінович принесли печиво та солодкі подарунки для дітей. Всім присутнім вони побажали здоров’я, добробуту, щастя і сили духу.
 Атмосфера на святі була дуже весела і тепла. Дорослі разом із дітьми грали у новорічні розважальні ігри та інтелектуальну гру. Так як на Різдво та Новий Рік прийнято гадати, то кожному випало своє особисте побажання, яке має здійснитись. І всі дивувались, бо кожному випало те, що йому потрібно. Діти, крім солодощів, отримали безліч м’яких іграшок та канцтоварів завдяки благочинній допомозі із Німеччини. Навіть дорослі отримали кожен якийсь сувенір.
 І так як в нашому житті має панувати любов, то Оксана Єлістратова всім гостям подарувала пісні про кохання.
 Всі присутні дуже довго не хотіли розходитись. Бо організація – це для них сім’я, тепло і радість. І нехай у житті цих людей таких промінчиків світла і радості буде якомога більше,і панує на Землі щастя і мир.

Оксана Єлістратова,
м. Балта
на фото: учасники заходу