Протягли руку дружби крізь відстань


 Похмура погода недільного дня та відстань у 30 кілометрів не завадила членам Балтської районної організації інвалідів ВОІ «СОІУ» поїхати до Ракулового, де напередодні Міжнародного дня інвалідів було  запланованно провести захід «Арт-спорт» в рамках спартакіади «Рука дружби».

Люди з інвалідністю з Балти, сіл Лісничівка, Ухожани, Ракулове спочатку показали жителям сіл Ракулове і Шляхове концерт, продемонструвавши свої таланти. На радість акторів-аматорів зібрався повний зал глядачів, який із задоволенням підтримував виступаючих оплесками.
 Дуже було приємно, що після концерту глядачі не розійшлися, а залишилися підтримувати команди своїх сіл. Учасники віддячили їм яскравим видовищем, адже змагання проходили захоплююче, цікаво і весело.
 У спартакіаді (командний залік) всі боролися за кожне очко для своєї команди. При підрахунку результатів з таких видів спорту, як бочче, дартс, кільця, стрибки на скакалці, городки, кеглі, стрибки в мішках та інших перше місце посіла команда села Ракулове, друге, третє і четверте – колективи Балти, Ухожан і Лісничівки.
 Команди отримали в нагороду грамоти та солодощі, а всі учасники заходу - подарунки.
 Незважаючи на те, що захід проходив за 30 км від міста, підтримати учасників приїхали голова Балтської районної адміністрації О. Вітряний, представник Балтської територіальної громади В. Желіховський.
 В організації проведення заходу нам дуже допомогли голова Балтської районної ради О. Пантелєєв, секретар Балтської територіальної громади Т. Матлашевська, підприємець Л. Олійник, голови сільських рад В. Шпарута і А. Снігур, депутат районної ради А. Демченко, працівники культури міста, а також сіл Ухожани і Ракулового, художник Н. Пінкіна.
 Похмурий день розсіяв сонячний настрій учасників, теплота стосунків, людське порозуміння. Всі учасники заходу роз'їжджалися в надії на нові недалекі зустрічі. 

Надія Лєнц,
голова Балтськой районної організації інвалідів ВОІ «СОІУ».

На знімках: під час змагань і концерту
  Фото автора