Свято дружби, літа та посмішок

 Веселе і запальне свято дитинства відбулося у Балтській організації інвалідів. Настільки веселе і невимушене, що дорослі, які влаштували його для діток з обмеженими фізичними можливостями, й самі на кілька годин стали дітьми. А коли не нудьгують дорослі, тоді весело й малюкам.
 До організації з’їхалася малеча з усіх куточків району, щоб торкнутись казки, якої часто не вистачає у нашому житті. І таку казку влаштувало керівництво організації на чолі з Надією Петрівною Лєнц та її помічники Олег Русалович, Майя Руденко, Зінаїда Афанасіївна Чубар, працівники Центру позашкільної творчості дітей.

 Одразу, як-то кажуть, з порога діти отримали порцію позитиву: Н.Лєнц та її помічники власноруч розмалювали їх личка аквафарбами. Кожен маленький учасник отримав на щічки малюнок веселого персонажа – дельфіна, котика, корівку. Розмальована малеча із задоволенням поринала у веселу круговерть свята.
 О.Русалович та М.Руденко перевдяглись у виготовлені майстринями організації костюми малюків-пупсиків, чим викликали наступну порцію позитиву всіх учасників свята. Вони залучали дітей до ігор та конкурсів, допомагали діткам на візках також брати в них участь. А саму розважальну програму підготували і провели працівники Центру позашкільної творчості.
 Не забули про діток з обмеженими фізичними можливостями й влада міста, представники громадських організацій, духовенство. Цього разу на свято дітвори у організацію з величезним тортом та солодощами завітав міський голова С.С.Мазур, представник райдержадміністрації Н.В.Гашок. З тортами, короваєм та солодощами зі своєю командою прибув голова громадської організації польської культури імені князів Любомирських В.А.Желіховський, а також давній друг і духовний наставник організації протоієрей Балтського Свято-Успенського кафедрального собору отець Олександр.
 Всі гості щиро привітали діток зі святом. Учасників свята, їх батьків та супроводжуючих порадували запевнення міського голови.
 «Будемо й надалі співпрацювати з вашою організацією. У нас є нові плани, щоб дітям-інвалідам в Балті жилося краще», - сказав С.С.Мазур.
 Свято відбулось також завдяки спонсорам – власникам магазинів «Копійка», «Адмірал», «Холодок», «Ювелюкс», керівництву ТОВ Агрофірма «Хлібна нива», які допомогли накрити столи. Керівництво організації висловлює їм щиру подяку.

Під час свята всі діти отримали подарунки - канцтовари, розвиваючі ігри, м'які іграшки від німецького благодійного фонду.
  У кожного з дітей залишилось незабутнє враження від свята. Тож і зайве питати - про що мріють ці дітки. Вони, попри хвороби, хочуть поринати у казку, завжди відчувати радість та позитив навколо себе. Тому немає жодного дорослого, який би не бажав, аби дітвора росла здоровою, щасливою, веселою. І прикмета цього – дитяча радість. А всі діти сміються добрим сміхом.
                                                                                                                         Надія Бузовська,
                                          член Балтської районної громадської організації інвалідів ВОІ» СОІУ»