Золота пташка співочого фестивалю

Балтська громадська організація  інвалідів 22 травня зустріла нашу Марійку Коломійчук з поїздки до Вінниці, де вона брала участь у гала-концерті Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу "Золотий птах" для дітей та молоді з обмеженими можливостями.
 Гала-концерт відбувався у театрі імені М.Садовського. У складі журі, крім українських діячів культури, були ще й представники Міністерства культури Польщі.
 На такому велелюдному концерті талановита Маша Коломійчук виконала складну джазову пісню «Basin Street Blues» на англійській мові і нашу, українську«Квітка душа».

 З Вінниці дівчинка і її мама приїхали під яскравими, незабутніми враженнями не тільки від самого концерту, але і від того, як було організовано захід. Адже в організації брали участь не тільки господарі фестивалю, а й всі члени колективу Центру "Культурної стратегії ХХІ" та регіонального центру сучасного мистецтва "Арт-шик". Хтось із них робив зачіски тим, хто мав виступати на сцені, а хтось допомагав виїхати чи вийти на сцену і багато іншого. В програмі фестивалю ще й були організовані цікаві екскурсії.
 М.Коломійчук вдячна всім організаторам і волонтерам конкурсу. Особлива подяка від Марійки і її мами – представнику Вінницької обласної організації ВОІ «СОІУ» Дмитру Швецю, який забезпечив їм комфортне перебування на фестивалі. Дивлюся на цю усміхнену, щасливу дівчину і думаю - як же добре, що в системі нашої організації всюди є добрі, світлі люди, які можуть не тільки протягнути руку людям з інвалідністю і запалити іскорку в їх очах, але допомагають їм повсякденно почуватися повноцінними членами суспільства. Дуже сподіваюся, що колись і у нас в Україні все ж будуть для всіх рівні права і рівні можливості.
 А наша золота пташка співочих фестивалів Маша Коломійчук і надалі налаштована на конкурси та фестивалі, які для неї та її родини стали можливістю відчувати себе корисними суспільству. Адже наповнювати душі людей світом мистецтва – це почесна суспільна місія. Особливо коли цю місію несе у громаду людина з обмеженими фізичними можливостями.

Надія Лєнц,
Голова Балтської громадської організації інвалідів ВОІ «СОІУ»


На знімку:
Марія Коломійчук