Прес-реліз


03 червня2014 г.______ № 26

Прес-реліз

Одеська обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” у рамках виконання соціального замовлення від Одеської міської ради по проекту “Створення Сервісного центру з інформаційної підтримки громадських організацій м. Одеси” 20 та 24 червня 2014 з 10:00 до 15:00 у конференц-залі адміністративного будинку № 2 Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, 3-й поверх проводить відповідно два наступні заходи:

*  Семінар по застосуванню спеціалізованих анкет та програмного забезпечення з метою ефективної презентації діяльності громадських організацій перед потенційними спонсорами (благодійниками та грантодавцями)

*  Семінар з написання соціальних проектів під цільове фінансування від різних спонсорів та грантодавців.

Метою двох вищеназваних семінарів є вишукування додаткових матеріально-грошових та трудових ресурсів для вирішення соціально-економічних, екологічних, культурно-етнічних та інших проблем Одеського регіону шляхом надання представникам громадських організацій навичок з ефективної презентації діяльності громадських організацій та по написаному різних соціальних проектів.

Організатори вищеназваних семінарів будуть раді кожному, хто захоче прийняти в них участь в якості слухачів. Важливо відзначити, що лекторами на даних семінарах будуть проектні менеджери, які мають міжнародну кваліфікацію і багаторічний досвід у написанні соціальних проектів. Ці експерти в процесі проведення семінарів можуть підказати, як поліпшити вже наявні в учасників семінарів ідеї та проекти, а також посовати конкурси, на які можна буде їх подати. Тому, дуже важливо, щоб на ці семінари, кожна організація, що бере в них участь підготувала б начерки одного проекту, під який в майбутньому планується вишукувати фінансування.

 

Голова
ОООІ ВОІ СОІУ                                                                                           Побережний О.М.